مجموعه کوالا مرکز تخصصی چاپ سابلیمیشن در شهر اصفهان

مجموعه کوالا برترین مجموعه چاپ در اصفهان هست که خدمات چاپ سابلیمیشن را به صورت کامل ارائه می دهد.

اگر به دنبال چاپ روی لیوان، تیشرت، هودی و هر شی دیگری هستید که هم کیفیت بسیار بالایی داشته باشد هم قیمت بسیار بسیار پایینی داشته باشد؛ چاپ سابلیمیشن بهترین گزینه برای شماست.
در مجموعه کوالا، چاپ سابلیمیشن با بروزترین دستگاه ها و کوره با دمای ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد جهت پخت طرح روی محصول انجام می شود.

lazy
lazy

چاپ سابلیمیشن با استفاده از جوهر مایع از طریق هد بصورت رفت و برگشت متعدد روی کاغذ های مخصوص هر تصویری را روی کاغذ می آورد و تبلدیل به تصویری واقعی می کند.
لازم به ذکر است کاغذی که چاپ سابلیمیشن روی آن انحام می شود، کاغذ نسوز است. چرا کاغذ نسوز؟
به دلیل اینکه زمان انتقال تصویر چاپ شده روی کاغذ به روی شئ، کاغذ نسوز که تصویر چاپ سابلیمیشن روی آن چاپ شده را روی شئ می گذارند و در کوره با دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد می گذارند و در نتیجه تصویر از کاغذ نسوز در دمای ۲۰۰ درجه به روی تیشرت، هودی، ماگ چاپ می شود.
در مجموعه کوالا، چاپ سابلیمیشن با بروزترین دستگاه ها و کوره با دمای ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد جهت پخت طرح روی محصول انجام می شود.

از نظر هزینه، چاپ سابلیمیشن بسیار هزینه مقرون به صرفه‌ای نسبت به تمامی دستگاه های چاپ دارد.
همچنین ماندگاری چاپ سابلیمیشن باعث شده تا این چاپ بین طرفداران چاپ روی تیشرت، هودی و ماگ شود.
نکته جالب این است که چاپ سابلیمیشن به راحتی برای سفارش تکی استفاده می شود و نیاز به سفارش های تعداد بالا برای راه اندازی نیست.

مجموعه کوالا، آماده خدمات رسانی در حوزه چاپ سابلیمیشن برای همکاران محترم می باشد؛ شما میتوانید جهت هرگونه سوال جهت چاپ سابلیمیشن از طریق دکمه زیر، با ما در تماس باشید!

نمونه چاپ سابلیمیشن

lazy
lazy
lazy
lazy
lazy
lazy
lazy
lazy